Мрії українців – Мрії українців – Мрії українців – Мрії українців –

Анастасія

Хочу побудувати реабілітаційний центр для військових. Робити вклад в розвиток нашої держави. Мрію, щоб нарешті змінилася освіта в Україні і діти могли і хотіли нормально вчитися, а не ненавидіти школу.

Дрогобич, Львівська область

Ксенія

Буду класним фотографом, маляркою і чудовою мамою. Буду жити в своєму будиночку з чоловіком і дітьми.

Харків

Марія

Після війни я хочу створити фірму, яка буде допомагати ветеранам інтегруватися у суспільство та професійно реалізуватися.

Дніпро

Людмила

Хочу миру на всій нашій прекрасній Україні, щоб процвітала і ставала багатшою наша країна, мій Харків. Хочу побачити батьків, щоб все у них було добре.

Харків

Вероніка

Хочу просто жити, а не виживати.

Миколаїв

Дар’я Сіднєва

Мрію долучитися до однодумців, щоб сприяти відбудові та побудові incoming до України - туристів з усього світу, які мріють познайомитися з Україною, її незламними людьми, неймовірними природними красотами.

Kyiv

Yevheniia Anichyna

Хочу шити Купальники, бути у бізнесі моди.

Харків

Юлія

Мрія - жити у вільній, незалежній, найкращій країні світу - Україні!!!!

Харків

Анна

Після перемоги, наша Україна, стане ще більше гарніше та найбагатше ніж була, та стане наша Україна ще сильніше, тому що ми Українці, нашу Україну, не дамо поставити на коліна. Україна вона незламна та непокорна.

Кривий Ріг

Валентин

Після перемоги, я хочу побачити своє місто відродженим і сучасним Європейським містом, щоб кожен приїжджав до нас з різних куточків світу 💙💛

Маріуполь

Платон

Щоб в телефонних регіональних умовах не було обмежень щодо країни та регіону.

Вся Країна

Ангеліна

Після війни я мрію про відкриття офісу «Netflix» у Києві та продовження розвитку українського кінометражу.

Тернопіль

Поліна

Хочу відкрити студію краси як повернусь в Україну, щоб робити українських жінок щасливіше ❤️ Хочу, щоб сусідська пародія на державу НАЗАВЖДИ відстала від України, а краще взагалі зникла.

Бердянськ

Ханні

Я не хочу, щоб страждали старі люди, це занадто боляче...

Харків

Максим

На жаль, мрію після перемоги поїхати будівельником відбудовувати Маріуполь, у якому я мріяв, але не встиг побувати.

Первомайськ

Катерина

Моя мрія після перемоги - це відновлення зруйнованих територій. Мільйони людей втратили можливість жити так, як раніше. Потрібне розмінування, інфраструктура, робочі місця. Та головне - боротьба з корупцією.

Херсон

Катерина

Я хочу налагодити стосунки з мамою та вивчитись на гарну професію.

Дніпро

Марія

Покращити екологічний стан!

Івано-Франківськ

Аня

Гелік.

Чернівці

Діма Остапчук

Моя мрія хоть закінчилась війна і всі були щасливі ні в чому собі невідказували)))!!!

UA

Еаа

Зміцнити армію, стати частиною Європи.

Запоріжжя

Катерина

Хочу, щоб усі були щасливі і ніколи не відчували, що таке біль або втрата близької людини💔

Кропивницький

Аня

Моя мрія, щоб як найшвидше закінчилась війна! Мої плани закінчить начання, поступити на міліцію.

Миколаїв

Роман

Хочу, щоб війна бистріше закінчилась, а мрію про те, щоб наші загинувші герої вернулись до своїх домівок і сімей, але це вже не можливо - вони всі в наших серцях😞 🇺🇦СЛАВА УКРАЇНІ🇺🇦ГЕРОЯМ СЛАВА🇺🇦

смт.Тростянець Вінниця

Маша Рома

Реабілітаційний центр для дітей з ДЦП.

Одеса

Роман Маша

Реабілітаційний центр для дітей.

Одеса

Корольова Марія

Дуже хочу скоріше повернутися додому...до рідної України... 💔

Добропілля

Вероніка

Хочу жити в вільній, незалежній державі. Державі для людей! Хочу, після закінчення війни, відбудовувати нашу Україну та зробити її номер один в Европі! Я вірю, що після нашої перемоги, ми будемо жити набагато краще.

Полтава

Діана

Після перемоги, мрію повернутись в рідний Бахмут, побачити наше море, наші українські міста…всі наші мрії стануть реальністю зовсім скоро ❤️‍🩹

Бахмут

Олександра

Хочу провести свій японський фестиваль.

Київ

Анна

Я хочу вивчитися в Україні, створити свою сім‘ю, вчити дітей песень, таких, народних, українських, святкувати кожне свято сім‘єю, згадувати наших героїв, я бачитиму лице кожного мародера, який плюндрував мою неньку.

Комарно

Юлія

Сподіваюся у майбутньому знову повертатись додому як раніше, але і розвиватись за кордоном, стати художником та не забувати підтримувати свою країну як можу ♥️

Київ (зараз Франція)

Аріана

Я дуже мрію, щоб наша країна процвіла та зажила набагато краще. Я б дуже хотіла, щоб ми могли мати змогу сортирувати сміття та перероблювати його, та люди ніколи б ніколи не ділили нашу Батьківщину.

Копегаген

Аліна

Я повернуся після навчання в Україну, аби модернізувати медичну систему України. Я дуже хочу, щоб навчання у медвузах і якість надання допомоги була на рівні з Німеччиною. А також нормальну страхову медицину.

Німечинна

Олександр

Безумовно, латинське письмо для української мови. Не як повна заміна кирилиці, а саме в якості рівноправної альтернативи. На кшталт Чорногорії.

Черкаси

Яна

Я дуже хочу повернутися додому, щоб все було як раніше, я не хочу часто чути сирени, та думати «прилетить чи ні..?» Я хочу просто СПОКІЙНО ЖИТИ щасливим життям, як 1-23 лютого 2022 року.

Жмеринка

Андрій

Після війни хочу заснувати свою власну справу і самореалізуватись у творчій сфері.

Катя

Хочу, щоб закінчилася війна і моє місто звільнили, та почати жити краще 💗🇺🇦💕

Луганська область, місто Лисичанськ

Марія

Я хочу жити безупинно.

Київ

Agustin

Я хочу побачити свою українську дружину і мати можливість жити з нею. Я сподіваюся, що війна закінчиться. Я хотів би забрати її звідти, де вона є, і мати її тут, у моїй країні, Домініканській Республіці.

República Dominicana

Аня

Я хочу реалізувати декілька ідей щодо сортування сміття. Також, я хочу зробити щось подібне до безкоштовних магазинів, тоді буде менше людей, що бояться сказати про потребу в допомозі!

Київ

Максим Барахов

Я хочу створити проект «Велика траспортизація». Міський транспорт та Укрзалізниця, стануть надсучаснішими у Європі. Все буде створено для зручності та комфорту пасажирів, працівників підприємств.

Кривий Ріг

Arshak Avagyan

Я хочу, щоб Україна була першим європейським лідером. Також хочу, щоб вона зміцнила дипломатичне, дружнє співробітництво з країнами, де народ Нас підтримує незважаючи на багато факторів. Вірю! Слава Україні🇺🇦❤️

Луцьк, Париж

Ольга

Мрію, щоб мовне питання деполітизувалося і моя родина могла збиратися у повному складі в Києві, щоб один у одного вчилися і збагачувалися. Мрію, щоб наша гуманітарна наука стала взірцевою, глибокою, шанованою!

Київ

Катерина

Мрію, щоб найшвидше ми святкували перемогу та жили як раніше у вільній, незалежній країні!

Мукачево

Вероніка

Після перемоги мрію здійснити подорож всіма містами і містечками України, аби побачити найкрасивіші куточки нашої Батьківщини 💙💛

Київ

Анастасія

Як же солодко буде повернутися додому! Вдихнути повітря свого рідного краю... пройтися по стежці роками знайомій! Заобнімати своїх найрідніших... маму і тата, бабусю і дідуся, яких не бачили дуже давно... Вірю...

Херсон

Євгенія Кузнєцова

Після перемоги, хочу створити реабілітаційний центр для наших військових, який буде для них всіх обов'язковим для відвідування та обліку. А також створити завод для сучасного протезування наших військових.

Київ

Женя

Мрію бути викладачем в НАВС за спеціалізацією правознавство, а також хочу оновити стару школу в Дніпровському районі міста Києва та наповнити її командою прогресивних та людяних викладачів, а не пенсіонерами.

Київ

Костянтин

Мрію, щоб вся країна була поєднана системою велодоріжок. Від Луганська до Львова.

Луганськ

Сайт адмініструється ГО BRAND UKRAINE у співпраці з МЗС України

Ця кампанія співфінансується Європейським Союзом. Її зміст є виключною відповідальністю організації BRAND UKRAINE і не обов'язково відображає погляди Європейського Союзу.

Ми використовуємо cookies